Denident

O NAS

Serdecznie witamy Państwa w naszym nowo otwartym gabinecie w Rzeszowie przy ulicy Ofiar Katynia 17. Dołożymy wszelkich starań aby każda Państwa wizyta u nas była podyktowana nie tylko potrzebą uzyskania pomocy ale także i miłym doświadczeniem. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowo urządzony, klimatyzowany obiekt w pełni zaadoptowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W naszej pracy stosujemy nowoczesny sprzęt oraz najwyższej jakości materiały stomatologiczne. Przede wszystkim jednak pragniemy zapewnić, że doświadczona kadra medyczna dołoży wszelkich starań, aby z przyjemnością Państwo do nas wrócili gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Każdy pacjent ma swoje oczekiwania i każdego należy traktować indywidualnie. Niezwykle wdzięcznymi ale i wymagającymi pacjentami są ci najmłodsi. Zapewniamy Państwa, że ich pierwsza wizyta w gabinecie nie musi być stresująca i naprawdę mogą polubić stomatologa.
Nadrzędnym celem naszej pracy jest bowiem zapewnienie wszystkim komfortowych warunków leczenia.
Do naszego gabinetu zapraszamy zarówno naszych stałych pacjentów, już przekonanych do jakości naszych usług, jak i tych którzy cenią sobie profesjonalizm w pracy lekarza.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom stale uczestniczymy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach zawodowych.


Serdecznie zapraszamy,
Z poważaniem,

Izabela Kochman,
Beata Kosior-Liptak